امروز:

یکشنبه 1397/4/3

منوی اصلی

ماجرای مرد نورانی در مسجدالنبی چه بود


واقعیت مرد نورانی مسجد النبی چه بود؟ + عکس

مرد نورانی مسجد النبی ، مردی نورانی در مسجد النبی
مدتی پیش انتشار عکسی از حضور مرد نورانی در مسجد النبی سوال برانگیز شد که آیا این مرد نورانی واقعیت دارد یا ساختگی است و اگر واقعیت دارد آیا او واقعا یک انسان بوده یا موجودی شبیه انسان؟ مدیر مسجدالنبی پاسخ داد.

آیا این مرد نورانی مسجد النبی واقعا در مسجدالنبی بوده است؟

مرد نورانی مسجد النبی عنوانی بود که در دنیای مجازی و فیلم های مختلف منتشر شده از این مرد نورانی به تعداد بالا سرچ و بازدید شد ولی بدون آنکه ثابت شده باشد که این مسئله حقیقت دارد یا ساختگی است؟

"عبدالواحد الحطاب" مدیر روابط عمومی ریاست مسجد النبی تأکید کرد: همه مسائل مطرح شده چیزی جز مونتاژ تصاویر نیست.

مرد نورانی در مسجد النبی ، مردی نورانی در مسجد النبی ، انسان نورانی در مسجد النبی
عکس مرد نورانی در مسجد النبی واقعیت یا شایعه!

این درحالی است که روزنامه سعودی "عکاظ" به نقل از "سعد العوفی" مدیر مرکز تلویزیون مدینه اعلام کرد: در این واقعه نور بر یکی از افراد منعکس شده؛ و دوربین ها این ماجرا را هنگام نماز جمعه در مسجد النبی ثبت کردند.

"شیخ دکتر غازی المطیری" استاد هیأت امربه معروف و نهی از منکر در دانشگاه اسلامی مدینه نیز دراینباره گفت: نباید با عجله و شتابزدگی، درباره این رویداد تصویری اظهار نظر کرد.

المطیری افزود: نخست اینکه افراد متخصص باید درباره این نور اظهار نظر کنند؛ و دوم اینکه قبل از توصیف موضوعی درخصوص عالم غیب باید تحقیق کرد.

روزنامه عکاظ تأکید کرد: با آغاز خطبه جمعه شیخ عبد المحسن القاسم در ساعت 14 و 30 دقیقه ظهر، این رویداد باعث ترس برخی از حاضران شد، برخی از افراد نیز تصور کردند که آن فرد موجودی غیر از انسان است.


به اشتراک گذاشتن
مطالب مشابه
مطالب پر بازدید

    نظر خود را ثبت نمایید

     
     

نظرات