امروز:

دوشنبه 1397/4/4

منوی اصلی

آموزش بافت پلیور زیبای نوزاد

بافت پلیور نوزاد

دوستان برای بافت این پلیور نوزاد زیبا شما به سه کلاف کد ۴۴۰۸ نیاز دارید(بعدا کاموا ها رو میزارم برای فروش). کار با میل شماره ۵ انجام میشه و لباس برای نوزاد ۶ الی ۱۲ ماهه مناسب میشه.
.

جلو : ۳ دانه سر انداخته رکن می بافیم. در هر رج رفت از هر دو طرف یک دانه اضافه کرده و به ۳۷ دانه می رسانیم. بعد ۱۱ دانه بافته ۱۵ دانه را برای جیب کور کرده، ۱۱ دانه دیگه را می بافیم. رج بعدی ۱۱ دانه هر دو طرف را روی میل نگه داشته روی میل ۱۵ دانه برای داخل جیب سر انداخته و ۱۲ رج می بافیم. سپس همه ی دانه ها را با هم بافته از یک طرف دوتایکی و از طرف دیگر یک دانه اضافه می کنیم. قد بافت به ۳۲ سانتی متر که رسید برای یقه از یک طرف ۵+۲+۲ دانه کور می کنیم. در رج های بعدی در هر رج از سمت یقه دو دانه نبافته بر می گردیم. دانه ها که به اتمام رسید کور می کنیم.


POL6.gif
 

پشت: ۵۴ دانه سر انداخته ۳۶ سانتی متر رکن بافته و کور می کنیم.
 

آستین: ۴۰ دانه سر انداخته هر ۵ رج یکبار از هر دو طرف یک دانه اضافه کرده ۱۸ سانتی رکن بافته و کور می کنیم.

کلاه : ۳ دانه سر انداخته رکن می بافیم . در هر رج رفت از هر دو طرف یک دانه اضافه کرده و به ۳۸ دانه می رسانیم. بعد ، از یک طرف دو تا یکی ، از طرف دیگر یک دانه اضافه کرده و ۲۰ سانتی متر می بافیم. در رج های بعدی در هر رج از یک طرف دو دانه نبافته برمی گردیم. دانه ها که به اتمام رسید کور می کنیم. از جلو دانه در آورده ۲ سانتی متر رکن بافته و کور می کنیم.درب جیب: برای جیب از روی ۱۵ دانه ی کور کرده جلو ۱۵ دانه در آورده ۲ سانتی متر رکن بافته و کور می کنیم.

دوستان عزیزم امیدوارم خوستون اومده باشه.

منبع : www.woolen.ir


به اشتراک گذاشتن
مطالب مشابه
مطالب پر بازدید

    نظر خود را ثبت نمایید

     
     

نظرات