امروز:

پنج شنبه 1397/3/3

منوی اصلی

بیشترین و کمترین میزان مشارکت در اصفهان اعلام شد


انتخابات پنجمین مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شاهرود

اصفهان – استاندار اصفهان با اشاره به اينكه در انتخابات مردم شهرستان نظنز در استان اصفهان دارای بيشترين مشاركت بودند، گفت: مردم شهرستان اصفهان در اين انتخابات کمترین حضور را داشتند.

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار اصفهان با حضور در استوديوي شبكه اصفهان ضمن قدرداني از حضور مردم اصفهان در دهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي و پنجمين انتخابات مجلس خبرگان رهبري با اشاره به اينكه شمارش آراء در۱۰ حوزه انتخابيه استان اصفهان به پايان رسيده است، اظهار داشت: تا ساعات آينده نيز شمارش آراء به مرور در ديگر حوزه هاي انتخابيه به پايان خواهد رسيد و نتايج به وزارت كشور اعلام مي شود.

وي همچنين به حتمي شدن برگزاري دور دوم انتخابات در شهرستان هاي سميرم و شهرضا، دهاقان و دره شور اشاره كرد و گفت: نتايج شمارش آراء در شهرستان اصفهان نيز تا ساعت ۲۳ امشب اعلام خواهد شد.

استاندار اصفهان در ادامه با اشاره به اينكه در انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري مردم شهرستان نظنز در استان اصفهان داراي بيشترين مشاركت بودند، اضافه كرد: اين در حالي است كه مردم شهرستان اصفهان در اين انتخابات كمترين حضور را داشتند.

وي در ادامه با اشاره به اينكه تعداد كمي كانديداها نسبت به دوره قبل دو برابر شده است، گفت: تعداد خانم ها نيز در اين دوره قابل توجه بوده است.

زرگرپور همچنين به تنوع سليقه ها در اين انتخابات در استان اصفهان اشاره كرد و افزود: بايد توجه داشت كه كه تعداد كمي و نسبي سلايق با هم متفاوت بود.

وي در ادامه با اشاره به اينكه انتخابات هفتم اسفند در استان اصفهان با كمترين مشكلات امنيتي برگزار شد، اضافه كرد: مسايل امنيتي ايجاد شده بازي هاي بچه گانه و در سنگ زدن به شيشه بود.


به اشتراک گذاشتن
مطالب مشابه
مطالب پر بازدید

    نظر خود را ثبت نمایید

     
     

نظرات