امروز:

شنبه 1397/3/5

منوی اصلی

گشایش آکواریوم بزرگ ناژوان تا هفته آینده

شهردار اصفهان گفت: طرح خانه تکانی شهر با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان‌های مردم نهاد جمعه هفته جاری کلید می‌خورد.

شهردار اصفهان گفت: طرح خانه تکانی شهر با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان و سازمان‌های مردم نهاد جمعه هفته جاری کلید می‌خورد.
به گزارش ایمنا، مهدی جمالی نژاد در حاشیه افتتاح پروژ‌ه‌های منطقه 11 در اجرای طرح "هر هفته چند افتتاح" اظهار کرد: جمعه هفته جاری برای اولین بار با هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی استان طرح خانه تکانی شهر کلید زده می شود.


وی با اشاره به اینکه اصفهان از لحاظ پاکیزگی و نظافت الگو بوده است، افزود: در حریم شهر اصفهان به دلیل همجواری با سایر شهرهای اطراف، نظارت کمتری وجود دارد و گاهی مشاهده شده که حریم شهر به محل نخاله‌های ساختمانی و زباله تبدیل گردیده از این رو با همکاری دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد در تلاش هستیم تا در این موضوع ورود جدی داشته باشیم و شهر را خانه تکانی کنیم.


شهردار اصفهان در ادامه سخنان خود به افتتاح پروژه آکواریوم ناژوان اشاره کرد و ادامه داد: هفته آینده اولین آکواریوم ناژوان با حضور معاون رئیس جمهور در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری به بهره برداری می رسد.


جمالی‌نژاد با اشاره به اینکه شهرداری اصفهان سعی کرده هر بحثی را که مطرح می‌کند در حد شعار باقی نماند و به مرحله اجرا برساند، اضافه کرد: به طور مثال وقتی از کاهش آلودگی هوا صحبت می‌کنیم به دنبال آن طرح موتورسیکلت‌های برقی و اجرای رینگ چهارم ترافیکی را در دستور کار اجرایی قرار می دهیم.


وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به پروژه هایی که امروز در منطقه 11 به بهره برداری رسید، گفت: خیابان بهشت به طول 550 متر و عرض 36 متر واقع در خیابان شهید اشرفی اصفهانی با هزينه‌اي بالغ بر 78 ميليارد ريال و خیابان حکمت واقع در ضلع شرقی بوستان درخشان با صرف هزينه‌اي بالغ بر 20 ميليارد ریال از جمله پروژه‌هایی است که در منطقه 11 به بهره برداری رسید.


شهردار اصفهان تصریح کرد: احداث پل مکانیزه عابر پیاده در خیابان شهید اشرفی اصفهانی به طول 36 متر با هزينه‌اي بالغ بر 12 ميليارد ريال، سه پارکینگ مشارکتی با مساحت 2هزار متر مربع و هزینه یک میلیارد ریالی در خیابان ابوذر و پیاده‌روسازی خیابان‌های امام رضا (ع)، شهیدان غربی و شهید اشرفی اصفهانی با هزینه‌ای بالغ بر چهار میلیارد ریال نیز از دیگر طرح های این منطقه بوده است.


جمالی نژاد به حضور گرم مردم در مراسم افتتاح پروژه های منطقه 11 اشاره و خاطرنشان کرد: پروژه‌های منطقه 11 ابرطرح نبود، اما مردم حضور پرشوری در مراسم افتتاحیه داشتند و این موضوع مسئولیت ما را در خدمت رسانی به شهروندان سنگین‌تر می‌کند.
وی اظهارکرد: به طور حتم مردم متوجه می شوند که خادمان شان در شهرداری برای پیشرفت و آبادانی شهر در تلاش هستند.


اصفهان امروز


به اشتراک گذاشتن
مطالب مشابه
مطالب پر بازدید

    نظر خود را ثبت نمایید

     
     

نظرات