امروز:

دوشنبه 1397/4/4

منوی اصلی

حوادث اصفهان :راز قتل شوهر و خیانت زن پس از دو سال کشف شد

زن و مردی که در سال 92 اقدام به یک فقره قتل کرده بودند و پس از صحنه سازی قصد فرار از چنگال قانون را داشتند، با پیگیری پلیس آگاهی اصفهان گرفتار شدند.


به گزارش ایمنا، تابستان سال 92 ماموران انتظامی شهرستان گلپایگان اصفهان از وقوع یک فقره آتش سوزی منزل مطلع شدند که در این آتش سوزی مرد میانسالی در اثر آتش سوزی کشته شده بود.

ماموران با بررسی صحنه حادثه به نحوه آتش سوزی مشکوک شده و همسر مقتول را که در لحظه آتش سوزی در خانه پدرش بوده زیر نظر گرفتند.
شواهد همه گویای این بود که محمد در اثر آتش سوزی به قتل رسیده، اما پیگیری های پلیس آگاهی استان کارآگاهان را در برابر نتایج جدیدی گذاشت.
مهناز، همسر مقتول بعد از مدتی از قتل همسرش با پسر جوانی به نام شهرام که از اقوام دورشان بود ارتباط برقرار کرد و شک پلیس در اثر این ارتباط به یقین تبدیل شد.

با توجه به اینکه شهرام در یکی ازاستان های همجوار اصفهان سکونت داشت، ماموران وی را زیر نظر گرفتند تا این که نامبرده برای مدتی متواری شد.
به دنبال متواری شدن شهرام، ماموریت پلیس وارد فاز جدیدی شد و با یکسری اقدامات اطلاعاتی پیچیده کارآگاهان محل اختفای وی را پیدا کردند و طی یک عملیات پلیسی با حکم دستگاه قضایی، وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.


شهرام ابتدا در بازجویی های خود منکر هرگونه ارتباط با قتل محمد شد، اما بعد از بازجویی های فنی و پلیسی و قرار گرفتن در برابر شواهد پلیس مجبور به اعتراف شد.

شهرام در این زمینه به کارآگاهان گفت: مدتی بود با مهناز که یکی از اقوام دورمان بود ارتباط داشتم و او هم از اختلافاتش با محمد برایم گفت که بعد از آن تصمیم گرفتیم محمد را به قتل برسانیم.

وی اظهار کرد: شب حادثه با هماهنگی مهناز از وی خواستم شیر گاز را باز بگذارد و خودش به خانه پدرش برود، او هم این کار را کرد.
مطمئن بودم وقتی محمد در اثر بوی گاز از خواب بیدار شود ابتدا چراغ را روشن می کند و همین امر باعث انفجار و کشته شدن وی می شود.
با تکمیل شدن پازل قتل محمد در گلپایگان، همسر وی نیز به دستور بازپرس پرونده دستگیر شد و در اعترافات خود اظهارات شهرام را تایید نمود.
وی که از محمد فرزندی ندارد، اختلافات خانوادگی با همسرش و دوستی با شهرام را عامل این قتل بیان کرد.

بنا بر این گزارش، این زن و مرد قاتل برای بررسی های بیشتر همراه با پرونده تکمیلی تحویل مقامات قضایی استان اصفهان شدند.


اصفهان امروز


به اشتراک گذاشتن
مطالب مشابه
مطالب پر بازدید

    نظر خود را ثبت نمایید

     
     

نظرات