امروز:

یکشنبه 1397/4/3

منوی اصلی

مشاوره روانشناسی و خانواده درمانی با آزاده نامداری + عکس


آزاده نامداری این روزها در کنار بازی در “نسیم” به عنوان مشاوره روانشناسی نیز مشغول به کار است.

حدودا یک ماه و نیم پیش بود که از حضور آزاده نامداری به عنوان بازیگر زن فیلم تازه پرویز شهبازی با عنوان “نسیم” خبر داد و البته نیز این خبر دو هفته بعد از انتشار تایید شد که وارد شدن وی به عرصه بازیگری تعجب بسیاری از هواداران وی که او را با عنوان مجری زن موفق می شناختند، به دنبال داشت.

اما نامداری این روزها در کنار بازی در “نسیم” و در حرفه جدید خود به عنوان مشاوره روانشناسی نیز مشغول به کار است!

او در بخش “کلینیک” مجله “زندگی ایده آل” با بیان اینکه حوزه فعالیت جدیدش روانشناسی است از این گفته که قصد دارد در این حوزه برخی از روشهای درمانی را به زبان ساده برای مخاطبانش بیان کند.

ازاده.gif


او نام کلینیکش را “مشاوره روانشناسی و خانواده درمانی” گذاشته و عموم مخاطبان می توانند بدون پرداخت هر گونه وجهی و صرفا از طریق پست الکترونیک با وی در ارتباط بوده و مشکلاتشان را در میان بگذارند.

اینکه نامداری در مشاوره روانشناسی هم به اندازه اجرا تبحر داشته باشد را مخاطبانی که با ایشان مکاتبه می کنند هستند که تشخیص خواهند داد با این حال مرور پرسش یکی از مخاطبان و پاسخ نامداری به وی خالی از لطف نیست.

خانم نامداری! نمی توانم زندگی قبل از ۲۰۱۱ خود را تحمل کنم! چه کنم؟

این مخاطب دختری ۱۵ ساله و منطبق بر تاریخ میلادی فعالیت می کند(!!!) ادعا دارد خلق و خوی عجیبی پیدا کرده و آن هم اینکه نمی تواند زندگی قبل از سال ۲۰۱۱ خود را تحمل کند! یعنی حتی آهنگهایی که قبل از این زمان گوش می داده را نمی تواند بشنود چرا که حس عجیبی بهش دست میدهد و تپش قلبش بالا می رود.

نامداری در پاسخ به این مخاطب که دختری نوجوان بوده است از این گفته که سن وی، سن خاصی می باشد چون در دوران بلوغ قرار دارد و فضای فانتزی را تجربه می کند. این مجری سابق سپس با پرسیدن این سوال از مخاطب که آیا روند زندگی عادی وی مختل شده به وی توصیه کرده در صورت مثبت بودن پاسخ به این سوال حتما به روانکاو مراجعه کرده و از او کمک بخواهد

سینما ژورنال .


به اشتراک گذاشتن
مطالب مشابه
مطالب پر بازدید

    نظر خود را ثبت نمایید

     
     

نظرات